Lekarz reumatolog zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem schorzeń reumatycznych stawów i kości oraz chorób zapalnych tkanki łącznej. Reumatologa odwiedzają najczęściej osoby, którym doskwierają bóle stawów, mięśni i ścięgien. Specjalista w tej dziedzinie zajmuje się leczeniem m.in. osteoporozy, łuszczycowego zapalenia stawów czy też gorączki reumatycznej. Przebieg leczenia jest ściśle uzależniony od potrzeb pacjenta. W Centrum Medycznym Doktor w Toruniu opiekę reumatologiczną świadczy dr n. med. Piotr Kalmus. 

Reumatolog Toruń prywatnie

Centrum Medyczne DOKTOR to placówka oferująca najwyższej jakości usługi medyczne, w ramach prywatnej praktyki lekarskiej. Dzięki dobremu wyposażeniu, nasi specjaliści mogą w pełni wykorzystać swoje umiejętności. W naszej przychodni Klienta  stawiamy na pierwszym miejscu. Do każdego z pacjentów podchodzimy indywidualnie i dobieramy najlepsze metody leczenia. Przy okazji, dbamy o domową atmosferę, aby każda osoba chętna do skorzystania z usług specjalistów, czuła się u nas dobrze. 

Kiedy wskazana jest wizyta u reumatologa?

Objawy, które powinniśmy skłonić nas do wizyty u reumatologa:

  • ból mięśni, kości i stawów
  • zaczerwienienie i sztywność stawów
  • problemy z utrzymaniem obiektów w rękach
  • kłopoty z poruszaniem się bądź schylaniem
  • problemy brzuszne, niedotyczące żołądka ani jelit
  • symetryczny ból stawów
  • silny ból w okolicach stawów.

Opieka Reumatologiczna Toruń

W naszej placówce medycznej diagnozujemy oraz leczymy następujące choroby:

Zakres usług oferowany w naszej przychodni w Toruniu to:

dr n. med. Piotr Kalmus

Dobry Reumatolog Toruń - Dlaczego my?

Centrum Medyczne DOKTOR w Toruniu to miejsce dla osób potrzebujących specjalistycznej opieki lekarskiej. Każdy pacjent traktowany indywidualne, a metoda leczenia jest dobierana w zależności od potrzeb. Specjaliści Centrum Medycznego Doktor z pełną starannością i zaangażowaniem dbają o swoich podopiecznych. 

Zaangażowani specjaliści

Naszych lekarzy wyróżnia profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Dobra lokalizacja

Centrum Medyczne oferuje dogodną lokalizację placówki.

Przystosowanie dla osób niepełnosprawnych

Pamiętamy o potrzebach osób niepełnosprawnych, dlatego placówka przystosowana jest również dla tych osób.

Przyjazna atmosfera

Dbamy o to, aby każdy pacjent czuł się komfortowo.

Reumatolog - Kujawsko-Pomorskie

Na wizyty u reumatologa zapraszamy pacjentów z Torunia i okolic, oraz innych miejscowości tj.: Ciechocinek, Kowal, Złotoria, Wielka Nieszawka, Przysiek, Górsk, Biskupice, Ostromecko, Chełmża, Gronowo, Czarnowo, Gostkowo, Bierzgłowo, Turzno, Świerczynki, Stary Toruń, Sławkowo, Rogowo, Piwnice, Lulkowo, Papowo Toruńskie, Grębocin, Gronowo oraz Bydgoszczy i okolic.