Psycholog w Toruniu to coraz częściej poszukiwany specjalista, przez osoby które przeżywają pewnego rodzaju trudności. W czasach, w których doświadczamy wielu problemów emocjonalnych i osobistych, wsparcie psychologa może okazać się nieocenione. W Centrum Medycznym DOKTOR pomagamy osobom którym doskwiera depresja, zaburzenia lękowe oraz inne zaburzenia psychosomatyczne. W naszej przychodni czeka na Państwa psycholog mgr Anna Mackiewicz-Konieczna, która służy swoim wsparciem i wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy serdecznie do zapisów na konsultację psychologiczną w Toruniu.

Psycholog Toruń prywatnie

Centrum Medyczne DOKTOR w Toruniu to kameralna placówka medyczna, która oferuje pomoc w ramach prywatnej praktyki lekarskiej. Pacjenci którzy potrzebują natychmiastowego wsparcia psychologa, mogą liczyć na wyznaczenie terminu w krótkim czasie oraz odbycie wizyty bez kolejek. Każda konsultacja odbywa się w bardzo kameralnej i przyjaznej atmosferze pod opieką mgr Anny Koniecznej – psychologa z ogromnym doświadczeniem oraz certyfikowanym trenerem treningu zastępowania agresji. Pani mgr pomaga osobom cierpiącym na depresję oraz zaburzenia lękowe i psychosomatyczne.

Toruń psycholog - kiedy zgłosić się na wizytę?

Do objawów które wskazują na zgłoszenie się do psychologa zaliczamy:

  • obniżony nastrój
  • problemy w relacjach
  • zaburzenia snu
  • nadmierne reagowanie niepokojem/lękiem w wielu sytuacjach życia codziennego
  • problemy z kontrolą złości
  • problemy z otwartym wyrażaniem własnych sądów

Opieka Psychologiczna Toruń

Oferujemy indywidualne konsultacje dla dorosłych oraz konsultacje wychowawcze dla rodziców dzieci i młodzieży. Specjalizujemy się w leczeniu i diagnostyce:

Psycholodzy Toruń - nasz zespół

mgr Anna Mackiewicz-Konieczna

Dobry Psycholog Toruń - Dlaczego warto z nami?

Centrum Medyczne DOKTOR w Toruniu, to kameralna, nowoczesna placówka która zatrudnia najlepszych specjalistów. Rozmowy prowadzone w naszym gabinecie podczas konsultacji psychologicznej, są pełnej dyskrecji oraz szacunku dla problemów każdego pacjenta. Mogą Państwo liczyć na empatię, życzliwość i pełną opiekę naszego specjalisty podczas sesji terapeutycznej.

Przyjazna atmosfera

Naszym zadaniem jest tworzenie przyjaznej i rodzinnej atmosfery tak aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo.

Dobry dojazd

Dzięki zlokalizowaniu placówki w centrum miasta, każdy ma możliwość łatwego dotarcia do nas.

Placówka dla osób niepełnosprawnych

Nasza przychodnia powstała również z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Zaangażowany personel

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy stawiają na pełną diagnostykę i skuteczne leczenie.

Toruń Psycholog - Kujawsko-Pomorskie

Na konsultacje psychologiczne zapraszamy pacjentów z Torunia i okolic oraz z takich miejscowości jak: Ciechocinek, Kowal, Złotoria, Wielka Nieszawka, Przysiek, Górsk, Biskupice, Ostromecko, Chełmża, Gronowo, Czarnowo, Gostkowo, Bierzgłowo, Turzno, Świerczynki, Stary Toruń, Sławkowo, Rogowo, Piwnice, Lulkowo, Papowo Toruńskie, Grębocin, Gronow, a także Bydgoszczy i okolic.