Internista w Toruniu zwany również lekarzem chorób wewnętrznych to najczęściej odwiedzany specjalista. Jako lekarz pierwszego kontaktu zajmuje się diagnostyką pacjenta, leczeniem oraz pełną kontrolą stanu zdrowia osób dorosłych. Dobry internista musi posiadać bardzo szeroką wiedzę obejmującą znajomość fizjologii i chorób układu: pokarmowego, moczowego, oddechowego, odpornościowego i wielu innych. W Centrum Medycznym DOKTOR pomagamy osobom które wymagają pilnej konsultacji internistycznej. W naszej placówce medycznej czeka na Państwa lekarz internista dr Dariusz Marcinowski – który prowadzi również konsultacje kardiologiczne, kwalifikacje do hiperbarii tlenowej oraz zajmuje się leczeniem bezdechu sennego. Zapraszamy serdecznie do zapisów do internisty do prywatnej przychodni w Toruniu.

Internista Toruń prywatnie

Dość często stan zdrowia pacjenta wymaga szybkiej interwencji i wieloaspektowego spojrzenia na stan zdrowia. Nasza prywatna placówka medyczna w Toruniu daje możliwość odbycia wizyty lekarskiej w krótkim terminie, bez kolejek. Wystarczy umówić się na wizytę do internisty, na którą warto zabrać ze sobą dokumentację z wcześniejszego leczenia: wyniki badań laboratoryjnych, EKG, RTG, USG, tomografii, rezonansu, badań endoskopowych, karty informacyjne leczenia szpitalnego, informację o stosowanych dotychczas lekach. Każda konsultacja internistyczna odbywa się w bardzo kameralnej i przyjaznej atmosferze pod opieką dr Dariusza Marcinowskiego. 

Toruń Internista - kiedy zgłosić się na wizytę?

Do objawów które wskazują na potrzebę zgłoszenie się do internisty zaliczamy m.in.:

  • duszności, problemy z oddychaniem
  • nadciśnienie tętnicze
  • zmęczenie, senność
  • długotrwały kaszel
  • infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych
  • kołatanie serca
  • bóle brzucha
  • silne bóle głowy
  • wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowe
  • bóle stawów 

Opieka internistyczna Toruń

Oferujemy indywidualne konsultacje internistyczne dla dorosłych. Specjalizujemy się w leczeniu i diagnostyce:

Interniści Toruń - nasz zespół

dr Dariusz Marcinowski

Konsultacje kardiologiczne dorosłych, ECHO serca, Holter EKG,
Holter RR, Testy wysiłkowe, Badanie bezdechu sennego,
kwalifikacje do hiperbarii tlenowej

Dobry Internista Toruń - Dlaczego warto z nami?

Centrum Medyczne DOKTOR w Toruniu, to kameralna, nowoczesna placówka która oferująca pomoc najlepszych internistów. Tutaj pacjent może liczyć, że będzie przez lekarza postrzegany całościowo, z uwzględnieniem stanu całego organizmu. Wiemy, jak ważna jest trafna diagnoza, aby dobrać jak najbardziej skuteczne leczenie i szybko ulżyć pacjentowi w bólu.

Łatwy dojazd

Dobra lokalizacja została wybrana z myślą o naszych pacjentach

Miła atmosfera

Pragniemy by nasi pacjenci czuli się u nas bardzo komfortowo

Placówka dla osób niepełnosprawnych

Nasza przychodnia powstała również z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Rzetelny personel

Pracują u nas najlepsi specjaliści, którzy stawiają na pełną diagnostykę i skuteczne leczenie.

Toruń internista - Kujawsko-Pomorskie

Na konsultacje internistyczne zapraszamy pacjentów z Torunia i okolic oraz z takich miejscowości jak: Ciechocinek, Kowal, Złotoria, Wielka Nieszawka, Przysiek, Górsk, Biskupice, Ostromecko, Chełmża, Gronowo, Czarnowo, Gostkowo, Bierzgłowo, Turzno, Świerczynki, Stary Toruń, Sławkowo, Rogowo, Piwnice, Lulkowo, Papowo Toruńskie, Grębocin, Gronow, a także Bydgoszczy i okolic.