Neurolog w Toruniu – dr Marcin Marcinowski przyjmuje w Centrum Medycznym DOKTOR w ramach prywatnej praktyki lekarskiej. Zajmują się profilaktyką, diagnozą oraz leczeniem schorzeń obwodowego oraz ośrodkowego układu nerwowego, a także szeroko pojętym leczeniem osób z udarem mózgu oraz osób będących w różnym stanie po przebytym udarze. Pacjenci przyjmowani się bez skierowania, bez kolejek, w dogodnym dla nich terminie. Zapraszamy serdecznie do zapisów na konsultację.

Neurolog Toruń prywatnie

W Centrum Medycznym DOKTOR neurolog przyjmuje prywatnie bez skierowania. Czas oczekiwania na wizytę nie jest długi. W naszej placówce medycznej podchodzimy do pacjentów indywidualnie, bo każdy organizm i każdy przypadek jest zupełnie inny. Neurolog bada kończyny oraz tułów, co pozwala na dokonanie oceny odruchów fizjologicznych. Specjalista obserwuje także chód pacjenta, ocenia wzrok, słuch, mowę, zdolność pisania oraz pamięć. Może też zlecić wykonanie innych badań, ważnych dla postawienia prawidłowej diagnozy.

Neurolog Toruń - kiedy zgłosić się na wizytę?

Wizyta u neurologa jest zalecana, kiedy:

  • męczą Cię przedłużające się bóle i zawroty głowy
  • miewasz omdlenia lub trudności z utrzymaniem równowagi
  • posiadasz wszelkiego rodzaju zaburzenia poznawcze
  • pojawiają się problemy z pamięcią
  • masz bolesne uczucie sztywności
  • są trudności z koncentracją uwagi
  • pojawiły się dolegliwości ze strony narządów zmysłów
  • dokucza Ci drżenie mięśni

Neurolog Toruń prywatnie - zakres usług

W Centrum Medycznym Doktor prowadzimy diagnozę i leczenie następujących chorób:

Zakres usług, jakie oferujemy w naszej placówce medycznej w Toruniu to:

Neurolodzy w Centrum Medycznym Doktor

Neurolog Toruń - Dlaczego warto z nami?

Centrum Medyczne DOKTOR w Toruniu to nowoczesna placówka która zatrudnia najlepszych specjalistów. Ogromnie istotne jest dla nas profesjonalne podejście do pacjenta – który jest tutaj dla nas najważniejszy. To on ma się czuć zaopiekowany i wyjść po wizycie lekarskiej z poczuciem, że trafił do lekarza, który zainteresował się jego stanem zdrowia, i zrobił wszystko by je poprawić.

Zaangażowany personel

Nasi neurolodzy do każdego Pacjenta podchodzą indywidualnie i skupiają się w 100% na danym schorzeniu. Leczenie za każdym razem jest ustalane i dopasowywane odpowiednio do Pacjenta.

Dogodny dojazd

Nasza placówka znajduje się w samym centrum Torunia, z miejscem parkingowym.

Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Nasza przychodnia jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych według obowiązujących wymogów prawnych.

Komfortowa i domowa atmosfera

Dbamy o dobrą, rodzinną atmosferę. Chcemy, żeby każdy czuł się dobrze i swobodnie w przychodni. Leczymy bez pośpiechu i zapewniamy intymność.

Neurolog - Kujawsko-Pomorskie

Na konsultacje neurologiczne zapraszamy pacjentów z Torunia i okolic, np.: Ciechocinek, Kowal, Złotoria, Wielka Nieszawka, Przysiek, Górsk, Biskupice, Ostromecko, Chełmża, Gronowo, Czarnowo, Gostkowo, Bierzgłowo, Turzno, Świerczynki, Stary Toruń, Sławkowo, Rogowo, Piwnice, Lulkowo, Papowo Toruńskie, Grębocin, Gronowo, a także z dalszych miast jak np: Bydgoszcz.