Radiologia to bardzo rozwinięta i współczesna dziedzina medycyny. Ta bardzo zaawansowana diagnostyka obrazowa stosowana jest na każdym etapie leczenia. Radiolog w Toruniu to lekarz od badań obrazowych. Jest on odpowiedzialny za wykonywanie badań obrazujących ciało człowieka. Specjalizuje się w wykonywaniu i opisywaniu takich obrazowych badań jak: rentgen, ultrasonografia, rezonans magnetyczny oraz tomografia komputerowa. W naszym Centrum Medycznym Doktor w Toruniu można wykonać szereg badań radiologicznych takich jak: USG jamy brzusznej, USG tarczycy czy USG piersi. Zapraszamy serdecznie do zapisów na badania.

Radiolog Toruń prywatnie

Centrum Medyczne DOKTOR to prywatna i przyjazna placówka medyczna, w której lekarze specjaliści przyjmują w ramach prywatnej praktyki lekarskiej. Do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i w trosce o to, co najcenniejsze – czyli o zdrowie. Lekarz radiolog po wykonaniu badania radiologicznego przekazuje pacjentom informację w którym miejscu w ciele zaszły zmiany, dokonuje także ich pomiarów. Sporządza dokładny opis wykonanego badania, stawia diagnozę i opisuje leczenie. W naszej placówce medycznej przyjmują doświadczeni radiolodzy którzy szczegółowo i precyzyjnie wykonują każde badanie. Ponadto pacjenci mogą liczyć na krótkie terminy bez oczekiwania w długich kolejkach. 

Radiolog Toruń - badanie

Badanie radiologiczne które odbywa się w obecności radiologa, jest bardzo specjalistycznym badaniem, które pozwala na:

  • uwidocznienie narządów
  • zbadanie ich pomiaru
  • ocenę głębokości położenia
  • sprawdzenia czynności narządów
  • szybkie wykrycie choroby
  • analizę rozwoju schorzenia 
  • dokładniejszego umiejscowienia powstałego urazu

Radiolog Toruń - zakres usług

W Centrum Medycznym Doktor wykonujemy badanie obrazowe, ukazujące wielkość i kształt poszczególnych narządów, w tym

Zakres usług, jakie oferujemy w naszej placówce medycznej w Toruniu to:

Dobry Radiolog Toruń - Nasz zespół

dr Sławomir Kapelaty

Radiolog Toruń - Dlaczego warto z nami?

Centrum Medyczne DOKTOR w Toruniu to placówka medyczna która skupia w jednym miejscu wielu specjalistów. Zależy nam bardzo na kompleksowym podejściu do pacjenta, który będzie miał zapewnioną szeroką diagnostykę, dostęp do wielu badań i różnych specjalistów. Dbamy także o przyjazną atmosferę w placówce, ponieważ wiemy, że każda choroba jest dla pacjenta stresująca i budzi wiele obaw. U nas pacjent może czuć się bezpiecznie i komfortowo. Zawsze jest on stawiany na pierwszym miejscu.

Zaangażowany personel

Naszą uwagę skupiamy w 100% na pacjentach. Staramy się dbać o ich stan zdrowia na najwyższym poziomie.

Komfortowa i domowa atmosfera

Zależy nam aby nasi pacjenci czuli się podczas wizyt bezpiecznie i komfortowo.

Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Z myślą o osobach niepełnosprawnych, dostosowaliśmy do nich naszą placówkę.

Dogodny dojazd

Zapewniamy pacjentom bardzo dogodny dojazd do przychodni.

Radiolog - Kujawsko-Pomorskie

Usługi z zakresu radiologii kierujemy do wszystkich pacjentów z Torunia i okolic oraz z takich miejscowości jak: Ciechocinek, Kowal, Złotoria, Wielka Nieszawka, Przysiek, Górsk, Biskupice, Ostromecko, Chełmża, Gronowo, Czarnowo, Gostkowo, Bierzgłowo, Turzno, Świerczynki, Stary Toruń, Sławkowo, Rogowo, Piwnice, Lulkowo, Papowo Toruńskie, Grębocin, Gronowo, a także Bydgoszczy i okolic.