Laryngolog Toruń – Laryngologia jest dziedziną medycyny, poświęconą profilaktyce, diagnozie oraz leczeniu chorób uszu, górnych dróg oddechowych i narządów zmysłu (pomijając wzrok). Ma zabiegowy charakter. Laryngolog bada: uszy, krtań nos, gardło oraz kości skroni, jamę ustną, przełyk, zatoki przynosowe, oskrzela i tchawicę. Zajmuje się leczeniem m.in. anginy ropnej, bezdechu sennego czy też zapalenia zatok. Do laryngologa należy się udać w przypadku gdy dokuczają dolegliwości tj. kaszel, katar lub zawroty głowy. W naszej przychodni, leczenie laryngologiczne zapewnia: dr Maciej Pietrzak.

Laryngolog Toruń prywatnie

Centrum Medyczne DOKTOR jest kameralną, prywatną placówką lekarską w Toruniu. Zapewniamy badania najwyższej jakości, prowadzone przez osoby ze specjalistycznym wykształceniem. Nasza przychodnia jest dobrze wyposażona w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu wyniki badań są bardzo miarodajne. Nasi lekarze w pełni poświęcają się każdemu pacjentowi. Do każdego z pacjentów podchodzą indywidualnie, dzięki czemu są w stanie dobrać najlepsze metody leczenia. Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego w celu uzyskania profesjonalnej pomocy z zakresu laryngologii. Czekają na Państwa nasi specjaliści dr Monika Donderska i dr Maciej Pietrzak.

Kiedy umówić się na wizytę? - Laryngolog Toruń

Objawy, które powinny wzbudzić niepokój:

  • bezdech senny
  • nawracające bóle głowy
  • kaszel
  • katar
  • bóle gardła
  • bóle zatok
  • krwawienie z nosa
  • zaburzenia węchu i/lub smaku
  • zawroty głowy
  • pogorszenie słuchu.

Leczenie bezdechu sennego

Bezdech senny a dokładnie zespół obturacyjnego bezdechu sennego to schorzenie z którym boryka się coraz więcej Polaków. Wynika ono z nieprawidłowości w budowie górnych dróg oddechowych, które powodują spadek napięcia mięśni w trakcie snu, a w następstwie zapadanie się ścian gardła. OBS może prowadzić do wielu poważnych konsekwencji dla naszego zdrowia i życia. W naszym Centrum Medycznym Doktor w Toruniu zajmujemy się leczeniem zaburzeń oddychania – nowoczesną aparaturą WatchPAT 300. Zapraszamy do umawiania się na konsultację laryngologiczną.

Zakres leczenie laryngologicznego

W naszej placówce diagnozujemy oraz leczymy takie choroby jak: 

Usługi oferowane w Centrum Medycznym DOKTOR w Toruniu to:

Dobry Laryngolog Toruń - nasz zespół

dr Maciej Pietrzak

Dobry Laryngolog Toruń - Dlaczego my?

W naszej placówce oferujemy najlepsze usługi lekarskie. Centrum Medyczne DOKTOR jest bardzo dobrze wyposażone, dzięki czemu wszelkie wyniki badań są szczegółowe i miarodajne. Odpowiedni sprzęt pozwala specjalistom w pełni pokazać wieloletnie doświadczenie. Dbamy o każdego pacjenta w najlepszy możliwy sposób.

Oddany personel

Nasi specjaliści wypełniają swoje obowiązki z pasją. Każdego pacjenta traktują indywidualnie, w zależności od potrzeb.

Wygodny dojazd

Nasza placówka znajduje się w centrum Torunia. Oferujemy miejsca parkingowe.

Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Posiadamy specjalny sprzęt zwiększający komfort osób niepełnosprawnych na terenie placówki.

Przyjazna atmosfera

Dbamy o to, by każdy pacjent czuł się u nas komfortowo. Jest to dla nas priorytet.

Laryngolog Kujawsko-Pomorskie

Na wizytę u laryngologa zapraszamy osoby z Torunia i okolic oraz z pobliskich miejscowości jak: Ciechocinek, Kowal, Złotoria, Wielka Nieszawka, Przysiek, Górsk, Biskupice, Ostromecko, Chełmża, Gronowo, Czarnowo, Gostkowo, Bierzgłowo, Turzno, Świerczynki, Stary Toruń, Sławkowo, Rogowo, Piwnice, Lulkowo, Papowo Toruńskie, Grębocin, Gronowo, a także Bydgoszczy i okolic.