Podolog Toruń – podolog to specjalista od stóp, który zajmuje się diagnozowaniem schorzeń w obrębie stóp oraz prowadzeniem odpowiednich terapii. Podolog zajmuje się również leczeniem zmian skórnych oraz płytki paznokciowej na stopach, niekiedy także i na dłoniach. Posiada niezbędny sprzęt do diagnostyki i leczenia problemów skórnych stóp oraz tych obejmujących samą płytkę paznokcia. W Centrum Medycznym DOKTOR pomagamy pacjentom przywrócić komfort chodzenia i cieszyć się pięknym wyglądem stóp. Zapraszamy serdecznie do zapisów na konsultację podologiczną w Toruniu.

Podolog Toruń prywatnie

Podolog pomaga dbać o dobrą kondycję stóp. Jego zadaniem jest również przynieść ulgę stopom i pozbyć się przykrych dolegliwościach, a także poprawić komfort chodzenia. Podolog przeprowadza również tzw. badania podologiczne oraz pracuje nad poprawą estetyki stóp. W Centrum Medycznym Doktor czeka na państwa podolog Marzena Gralak, która wykorzystuje nowoczesne metody i techniki leczenia schorzeń stóp. Klienci mogą czuć się u nas bezpiecznie, ponieważ przestrzegamy wszelkich zasad dezynfekcji używanego sprzętu. Zapewniamy dyskrecję i przyjazne warunki w walce z problemami stóp. Serdecznie zapraszamy na konsultacje podologiczne w Toruniu.

Specjalista od stóp - kiedy warto się wybrać?

Do podologa warto wybrać się w sytuacji gdy:

  • dokucza ból stóp, paznokci
  • czujemy pieczenie, ucisk
  • odczuwamy dyskomfort podczas chodzenia
  • zauważymy niepokojące zmiany na stopach
  • chcemy zadbać o estetykę stóp
  • pojawiają się problemy z płytką paznokcia

Usługi podologiczne Toruń

W naszym Centrum Medycznym Doktor oferujemy konsultacje podologiczne. Specjalizujemy się w leczeniu i diagnostyce:

Podolog Toruń - nasz zespół

Marzena Gralak

Dobry Podolog w Toruniu - Dlaczego warto z nami?

Centrum Medyczne DOKTOR w Toruniu to bardzo przyjazna placówka, której celem jest skupienie wielu najlepszych specjalistów w jednym miejscu. W naszym gabinecie podologicznym pacjenci mogą liczyć na pelą opiekę ze strony podologa, który łączy w swojej pracy wiedzę z zakresu dermatologii, fizjoterapii, pielęgniarstwa, chirurgii, ortopedii czy kosmetologii. 

Dobry dojazd

Dzięki zlokalizowaniu placówki w centrum miasta, każdy ma możliwość łatwego dotarcia do nas.

Przyjazna atmosfera

Naszym zadaniem jest tworzenie przyjaznej i rodzinnej atmosfery tak aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo.

Zaangażowany personel

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy stawiają na pełną diagnostykę i skuteczne leczenie.

Placówka dla osób niepełnosprawnych

Nasza przychodnia powstała również z myślą o osobach niepełnosprawnych.

Toruń Podolog - Kujawsko-Pomorskie

Na konsultacje podologiczne zapraszamy pacjentów z Torunia i okolic oraz z takich miejscowości jak: Ciechocinek, Kowal, Złotoria, Wielka Nieszawka, Przysiek, Górsk, Biskupice, Ostromecko, Chełmża, Gronowo, Czarnowo, Gostkowo, Bierzgłowo, Turzno, Świerczynki, Stary Toruń, Sławkowo, Rogowo, Piwnice, Lulkowo, Papowo Toruńskie, Grębocin, Gronow, a także Bydgoszczy i okolic.