Endokrynologia to specjalizacja poświęcona diagnostyce oraz leczeniu układu hormonalnego. Endokrynolog zajmuje się zaburzeniami gruczołów wydzielania wewnętrznego. Głównym skojarzeniem na myśl o endokrynologu mogą być problemy z tarczycą. Ponadto endokrynolog specjalizuje się w pracy z narządami takimi jak: przysadka mózgowa, nadnercza czy przytarczyce. W Centrum Medycznym DOKTOR w Toruniu oferujemy usługi najlepszych specjalistów, którzy dzięki indywidualnemu podejściu mogą dobrać najlepsze metody działania. W naszej przychodni opiekę endokrynologiczną świadczą dr Maria Jolanta Klein oraz dr Anna Mazur.  Zapraszamy do kontaktu, w celu zapisania na konsultację.

Endokrynolog Toruń prywatnie

W Centrum Medycznym DOKTOR wszelkie badania odbywają się w ramach prywatnej praktyki lekarskiej. Zapewniamy krótki czas oczekiwania na wizytę oraz brak uciążliwych kolejek. Nasi lekarze w pełni angażują się w leczenie każdego pacjenta, dobierają najlepsze i najskuteczniejsze metody leczenia. Pamiętamy o tym, że każdy organizm jest inny. Odpowiednie wyposażenie placówki w nowoczesne rozwiązania medyczne, umożliwia stuprocentowe wykorzystanie umiejętności specjalistów z wieloletnim stażem. W placówce dbamy o przyjazną atmosferę, aby każdy, kto nas odwiedza, czuł się dobrze i komfortowo.

Wskazania do wizyty u endokrynologa

Objawy, które powinny skłonić nas do konsultacji endokrynologicznej to:

  • uderzenia gorąca, nadpotliwość
  • problemy ze snem
  • osłabienie i męczliwość
  • nerwowość
  • spadek nastroju i jego wahania
  • trudności w zajściu w ciążę
  • poronienia
  • spadek lub wzrost wagi ciała,
  • wahania popędu seksualnego
  • zmiany wyglądu twarzy

Opieka endokrynologiczna Toruń - zakres usług

W Centrum Medycznym Doktor diagnozujemy oraz leczymy choroby tj.:

Usługi medyczne oferowane w naszej placówce:

Endokrynolodzy Toruń - nasz zespół

dr Maria Jolanta Klein

dr Anna Mazur

Dobry endokrynolog w Toruniu - dlaczego u nas?

W Centrum Medycznym DOKTOR w Toruniu dokładamy wszelkich starań, aby świadczone usługi były jak najwyższej jakości. Zatrudniamy najlepszych specjalistów oraz dbamy o nowoczesne wyposażenie. Pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Najważniejsze jest dla nas ich zadowolenie i odpowiednie leczenie, prowadzące cieszenia się dobrym zdrowiem.

Aktywny zespół

Naszych specjalistów wyróżnia indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Wygodny dojazd

Nasza przychodnia zlokalizowana jest w centrum Torunia i zapewnia miejsca parkingowe.

Obiekt dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Nasza placówka wyposażona jest w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Przyjazna atmosfera

Zależy nam na dobrym samopoczuciu każdego pacjenta, dlatego stawiamy na przyjazną atmosferę w naszej placówce.

Endokrynolog Toruń i okolice

Zapraszamy na badania endokrynologiczne pacjentów z Torunia i okolic, oraz z takich miejscowości jak: Ciechocinek, Kowal, Złotoria, Wielka Nieszawka, Przysiek, Górsk, Biskupice, Ostromecko, Chełmża, Gronowo, Czarnowo, Gostkowo, Bierzgłowo, Turzno, Świerczynki, Stary Toruń, Sławkowo, Rogowo, Piwnice, Lulkowo, Papowo Toruńskie, Grębocin, Gronowo oraz Bydgoszczy i okolic.