Onkolog-chirurg w Toruniu to bardzo wąska specjalizacja lekarzy, zajmujących się leczeniem chorób nowotworowych. Onkolog-chirurg również zajmuje się wycięciem wszelkich zmian nowotworowych i otaczających nowotwór tkanek. Przeprowadza operacje u osób, u których zdiagnozowano zmiany kwalifikujące się do usunięcia. Bardzo często wykonanie takiego zabiegu w połączeniu w chemioterapią lub też radioterapią daje spektakularne efekty. W Centrum Medycznym DOKTOR szukamy wszelkich rozwiązań leczenia chorób nowotworowych,  często w bardzo skomplikowanych przypadkach. W naszej przychodni czeka na Państwa onkolog-chirurg dr Łukasz Brycht, który służy swoim wsparciem i wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy serdecznie do zapisów na konsultację.

 

Onkolog-Chirurg Toruń prywatnie

Centrum Medyczne DOKTOR to prywatna, kameralna placówka medyczna w Toruniu. Nasi lekarze to bardzo doświadczeni specjaliści, którzy skutecznie diagnozują choroby onkologiczne, a następnie dobierają najbardziej odpowiednie leczenie. W naszej placówce medycznej podchodzimy do pacjentów indywidualnie, bo każdy organizm i każdy przypadek jest zupełnie inny. Pamiętajmy, że najlepsze rokowania daje wykrycie nowotworu we wczesnym stadium, dlatego tak istotne są regularne badania diagnostyczne – które można wykonać również a naszej przychodni. U nas mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc onkologa-chirurga dr Łukasza Brychta. Na wizytę nie jest potrzebne skierowanie. Pan dr przyjmuje w ramach prywatnej praktyki lekarskiej. Zapewniamy krótkie terminy i bez oczekiwania w długich kolejkach.

Onkolog Toruń - kiedy zgłosić się na wizytę?

Są pewne objawy, które możemy zaliczyć do symptomów chorób nowotworowych. Najczęściej pacjenci skarżą się na pojawienie się:

  • krwioplucia, krwiomoczu lub też krwi w kale
  • guza na skórze lub pod skórą
  • zmiany zabarwienia znamion
  • wycieków z brodawek sutkowych
  • długo trwającego kaszlu
  • przewlekłej gorączki o nieznanej przyczynie
  • zwiększonych rozmiarów jąder
  • gwałtownej utraty masy ciała
  • powiększonych węzłów chłonnych
  • znacznego osłabienia

Dobry Onkolog Toruń - zakres usług

W Centrum Medycznym Doktor  prowadzimy diagnozę i leczenie następujących chorób:

Zakres usług, jakie oferujemy w naszej placówce medycznej w Toruniu to:

dr Łukasz Brycht
ONKOLOG-CHIRURG

Onkolog-Chirurg Toruń - Dlaczego warto z nami?

Centrum Medyczne DOKTOR w Toruniu, to kameralna, nowoczesna placówka która zatrudnia najlepszych specjalistów. Ogromnie istotne jest dla nas profesjonalne podejście do pacjenta – który jest tutaj dla nas najważniejszy. To on ma się czuć zaopiekowany, i wyjść po wizycie lekarskiej z poczuciem, że trafił do lekarza, który zainteresował się jego stanem zdrowia, i zrobi wszystko by je poprawić.

Zaangażowany personel

Nasi lekarze i specjaliści do każdego Pacjenta podchodzą indywidualnie i skupiają się w 100% na danym schorzeniu. Leczenie za każdym razem jest ustalane i dopasowywane odpowiednio do Pacjenta.

Dogodny dojazd

Nasza placówka znajduje się w samym centrum Torunia, z miejscem parkingowym.

Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Nasza przychodnia jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych według obowiązujących wymogów prawnych.

Komfortowa i domowa atmosfera

Dbamy o dobrą, rodzinną atmosferę. Chcemy, żeby każdy czuł się dobrze i swobodnie w przychodni. Leczymy bez pośpiechu i zapewniamy intymność.

Onkolog-Chirurg - Kujawsko-Pomorskie

Na konsultacje onkologiczne zapraszamy pacjentów z Torunia i okolic, oraz z takich miejscowości jak: Ciechocinek, Kowal, Złotoria, Wielka Nieszawka, Przysiek, Górsk, Biskupice, Ostromecko, Chełmża, Gronowo, Czarnowo, Gostkowo, Bierzgłowo, Turzno, Świerczynki, Stary Toruń, Sławkowo, Rogowo, Piwnice, Lulkowo, Papowo Toruńskie, Grębocin, Gronowo.