Chirurg w Toruniu to bardzo popularna specjalizacja lekarzy, zajmujących się leczeniem wielu schorzeń. Chirurgia obejmuje nie tylko poważne zabiegi operacyjne, ale również te mniej skomplikowane, które utrudniają codzienne funkcjonowanie i nie stanowią bezpośredniego zagrożenie dla zdrowia. Zadaniem chirurga jest diagnostyka i leczenie różnych schorzeń tkanek miękkich: tkanki podskórnej, skóry, narządów wewnętrznych układu trawiennego, brzucha, pęcherza moczowego, klatki piersiowej, szyi oraz mięśni. W Centrum Medycznym DOKTOR konsultacje chirurgiczne świadczy chirurg dr Łukasz Brycht, który służy swoim wsparciem i wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy serdecznie do zapisów.

Chirurg Toruń prywatnie

Centrum Medyczne DOKTOR to przyjazna placówka medyczna, która skupia wielu specjalistów w jednym miejscu, w tym również chirurgów. Nasi lekarze to bardzo doświadczeni specjaliści, którzy skutecznie diagnozują choroby chirurgiczne oraz dobierają najbardziej odpowiednie leczenie. Przyjmujący u nas specjalista chirurg dr Łukasz Brycht największą uwagę przykłada do problemu, z jakim pacjent zgłosił się do placówki medycznej. Przeprowadza szczegółowy wywiad by dobrać najbardziej odpowiednie leczenie, by ulżyć pacjentowi w bólu. Dr Brycht przyjmuje w ramach prywatnej praktyki lekarskiej, a zatem nie jest wymagane skierowanie. Zapraszamy do zapisów na wizyty. Zapewniamy szybkie terminy wizyt, bez czekania w kolejkach.

Chirurg Toruń - kiedy zgłosić się do specjalisty?

Do chirurga warto zgłosić się w sytuacjach gdy:

  • dokucza ból brzucha
  • pojawia się problem z trudno gojącymi się ranami
  • pojawiły się bóle podczas chodzenia
  • należy usunąć ciało obce z organizmu
  • na skutek urazu lub choroby doszło do uszkodzenia tkanek w organizmie
  • należy zdjąć szwy
  • pojawiły się zmiany skórne wymagające wycięcia
  • należy ustalić, czy w przebiegu choroby np. nowotworowej istnieje konieczność przeprowadzenia operacji

Opieka chirurgiczna w Toruniu - zakres usług

W Centrum Medycznym Doktor w ramach konsultacji chirurgicznej zajmujemy się leczeniem takich dolegliwości jak:

Zakres usług, jakie oferujemy w naszej placówce medycznej w Toruniu to:

Dobry Chirurg Toruń - nasz zespół

dr Łukasz Brycht
ONKOLOG-CHIRURG

Chirurg Toruń - Dlaczego warto z nami?

Centrum Medyczne DOKTOR w Toruniu to kameralna placówka z dużym portfolio specjalistów. Każdy pacjent który przychodzi do nas ze swoją historią choroby i związaną z nią doświadczeniami – jest traktowany indywidualnie. Naszą intencją jest pomoc w bólu oraz poprawić jakości i komfort życia każdego, kto do nas przychodzi. W naszej przychodni troska o zdrowie pacjenta stawiana jest na pierwszym miejscu.

Zaangażowany personel

Nasi specjaliści do każdego Pacjenta podchodzą indywidualnie i skupiają się w 100% na danym problemie medycznym.

Dogodny dojazd

Zlokalizowanie placówki w centrum Torunia zapewnia dogodny dojazd.

Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Naszą przychodnie tworzyliśmy z myślą o osobach niepełnosprawnych aby usprawnić im pobyt w naszej placówce.

Komfortowa i domowa atmosfera

Dbamy o przyjazną atmosferę w naszym Centrum Medycznym. Wiemy jak istotne jest to dla każdego pacjenta.

Chirurg - Kujawsko-Pomorskie

Na konsultacje chirurgiczne zapraszamy pacjentów z Torunia i okolic, oraz z takich miejscowości jak: Ciechocinek, Kowal, Złotoria, Wielka Nieszawka, Przysiek, Górsk, Biskupice, Ostromecko, Chełmża, Gronowo, Czarnowo, Gostkowo, Bierzgłowo, Turzno, Świerczynki, Stary Toruń, Sławkowo, Rogowo, Piwnice, Lulkowo, Papowo Toruńskie, Grębocin, Gronowo, a także Bydgoszczy i okolic.