Ortopeda w Toruniu – przyjmuje w Centrum Medycznym DOKTOR w ramach prywatnej praktyki lekarskiej. Zajmuje się leczeniem chorób układów związanych z ruchem, które obejmują układ: kostny, mięśniowy i stawowy. Dziedzina ortopedii wymaga szerokiego zakresu specjalistycznej wiedzy. Ortopeda pracuje zarówno nad chorobami wrodzonymi jak i nabytymi, zajmuje się zwichnięciami, złamaniami czy jakimikolwiek wadami postawy. Wizyta ortopedyczna w naszej przychodni nie wymaga specjalnego skierowania. Wystarczy umówić się telefonicznie lub bezpośrednio w poradni.

Ortopeda Toruń

W Centrum Medycznym DOKTOR zapewniamy brak długich kolejek i krótki czas oczekiwania na wizytę. Nasi lekarze to najlepsi specjaliści, którzy wyróżniają się profesjonalizmem. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, ponieważ każdy organizm jest inny i posiada odmienne potrzeby. W naszej placówce ortopedią zajmuje się ceniony i doświadczony specjalista. Zapewniamy najlepsze warunki do przeprowadzania badań, posiadamy innowacyjne technologie i nowoczesny sprzęt, dzięki któremu wyniki są miarodajne, a metody lecznicze – skuteczniejsze.

Ortopeda Toruń prywatnie - kiedy zdecydować się na wizytę?

Niepokojące dolegliwości, z którymi należy udać się do ortopedy:

 • utrudnienia w ruchomości kończyn i stawów
 • słabsza siła mięśniowa
 • drętwienie
 • niepokojące wygięcia kręgosłupa
 • obrzęki i bóle stawowe
 • bóle mięśni
 • zwyrodnienia kręgosłupa
 • złamanie kości
 • bóle bioder
 • niedowład kończyn
 • zniekształcenia stawów

Opieka Ortopedyczna w Toruniu:

W Centrum Medycznym Doktor diagnozujemy oraz leczymy dolegliwości tj.:

Usługi oferowane w naszym centrum medycznym w Toruniu:

Dobry Ortopeda Toruń - Dlaczego u nas?

Placówka Centrum Medyczne DOKTOR zatrudnia najlepszych specjalistów. Lekarze stawiają na indywidualne podejście do pacjenta. Nasza przychodnia jest wyposażona w innowacyjne urządzenia.

Łatwy dojazd

Nasze centrum medyczne zlokalizowane jest w samym środku Torunia. Zapewniamy miejsca parkingowe.

Przyjazna atmosfera

Spokojną atmosferę traktujemy priorytetowo. Zależy nam, by każdy czuł się dobrze i swobodnie.

Zaangażowany zespół

Wszyscy specjaliści wyróżniają się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Każdy z naszych lekarzy daje z siebie wszystko i dostosowuje się do potrzeb każdego pacjenta.

Przystosowanie dla osób niepełnosprawnych

Lokal przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Ortopeda - Kujawsko-Pomorskie

Zapraszamy na konsultacje ortopedyczne pacjentów z Torunia i pobliskich okolic takich jak: Ciechocinek, Kowal, Złotoria, Wielka Nieszawka, Przysiek, Górsk, Biskupice, Ostromecko, Chełmża, Gronowo, Czarnowo, Gostkowo, Bierzgłowo, Turzno, Świerczynki, Stary Toruń, Sławkowo, Rogowo, Piwnice, Lulkowo, Papowo Toruńskie, Grębocin, Gronowo, a także z Bydgoszczy i okolic.